نصب قالب وردپرس

نحوه نصب قالب وردپرس

بعد از آشنایی با وردپرس، نحوه نصب وردپرس بر روی هاست را آموختیم و در ادامه اجزای تشکیل دهنده وردپرس را بررسی کردیم. یکی از اجزای مهم وردپرس قالب‌ها یا پوسته ها می‌باشد که ما در این مقاله از سایت الوند نت می‌خواهیم با نحوه نصب قالب مورد نظر، تغییر قالب و سفارشی‌سازی آن آشنا شویم.

قالب وردپرس چیست؟

قالب وردپرس شکل و شمایل سایت شما را نمایش می‌دهد.شما با استفاده از یک قالب می‌توانید انتخاب کنید که سایت شما چگونه نمایش داده شود و اجزای آن چگونه در کنار هم قرار بگیرند. شما می‌توانید با انتخاب یک قالب خوب با کاربران خود ارتباط بهتری برقرار کنید.

چکونه یک قالب وردپرس نصب کنیم؟

به سه روش می‌توان یک قالب وردپرش نصب کرد که ما در این مقاله به دو روش اصلی نصب قالب اشاره می‌کنیم.

نصب قالب از طریق مخزن وردپرس:

ابتدا وارد پنل مدیریت سایت خود شوید، وارد قسمت نمایش و سپس وارد پوسته‌ها شوید.

وارد شدن به پوسته ها

در این قسمت لیست پوسته های نصب شده را مشاهده می‌کنید. می‌توانید از هر یک از پوسته های نصب شده به عنوان قالب سایت خود استفاده کنید یا از طریق دکمه افزودن پوسته تازه یک قالب جدید نصب نمایید.

افزودن پوسته

در این قسمت لیست قالب های مخزن وردپرس که در سایت wordpress.org وجود دارد نمایش داده می‌شود که با زدن دکمه نصب هر کدوم از قالب ها آن‌ها را نصب و به عنوان قالب سایت استفاده نمایید.

نصب پوسته از مخزن وردپرس

نصب قالب از طریق بارگذاری قالب دانلود شده:

مانند قسمت قبل عمل کنید، وارد قسمت پوسته ها شده و دکمه افزودن پوسته را بزنید. در این صفحه دکمه بارگذاری پوسته را بزنید، و فایل قالب مورد نظرتان را از داخل سیستم خود بصورت فشرده بارگذاری نمایید و دکمه هم‌اکنون نصب کن را بزنید. توجه کنید که قالب مورد نظر را می‌توانید از سایت‌های ارائه دهنده قالب دانلود کنید.

بارگذاری پوسته وردپرس

امیدواریم این آموزش مورد قبول شما کاربران الوند نت قرار گرفته باشد. در صورت داشتن هرگونه مشکل از طریق قسمت دیدگاه‌ها سوال خود را مطرح کنید.

ممکن است بپسندید...

پست های محبوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *